Nabłyszczacz do zmywarek CLINEX DiShine 10l

246.44 

netto: 200.36 

2 w magazynie

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii jako wsparcie w utrzymaniu nieskazitelnej czystości w otoczeniu kulinarnym. Aby spełnić wysokie standardy higieny w tej branży, należy zadbać o to, by używać sprawdzonych rozwiązań chemii profesjonalnej. Chemia dla gastronomii nie tylko skutecznie usuwa zabrudzenia, ale także jest dostosowana do specyfiki przemysłu spożywczego, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i najlepszą jakość. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania, które wspierają utrzymanie czystości w kuchniach, salach restauracyjnych czy miejscach przygotowania żywności, gwarantując higienę, komfort oraz zaufanie klientów. Nasz oferta jest bardzo bogata w środki czyszczące do każdej powierzchni, chemię dezynfekującą, produkty do mechanicznego zmywania naczyń, konserwacja urządzeń, środki odświeżające powietrze, odtłuszczacze, odkamieniacze itd. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą chemii profesjonalnej w naszym sklepie internetowym.

Skoncentrowany środek do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Preparat sprawia, że umyte naczynia są błyszczące, bez zacieków, plam oraz osadów. Wyjątkowo dobre efekty uzyskuje się w połączeniu z profesjonalnym płynem do zmywarek Clinex DishWash. Środek do użytku profesjonalnego i domowego.

Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Powiązane produkty