Tacka europejska papierowa biała 13x20cm

29.13 

netto: 23.68 

Opłata SUP: nie dotyczy

21 w magazynie

Korzyści korzystania z tacki papierowych są liczne. Zapewniają one higieniczne i estetyczne podanie potraw, ułatwiają transport jedzenia, a także chronią stół przed zabrudzeniem. Ponadto, tace papierowe są łatwe w utylizacji, ponieważ po użyciu można je z łatwością wyrzucić do kosza na śmieci. Dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, co pozwala dopasować je do konkretnych potrzeb i preferencji klienta.

Warto zauważyć, że tacki papierowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ można je recyklować lub kompostować. Dzięki nim można także zmniejszyć zużycie plastikowych opakowań i przy okazji zadbać o planetę. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw i klientów decyduje się na korzystanie z tacki papierowych jako alternatywy dla tradycyjnych, plastikowych tacek.

Prosta i funkcjonalna. Do wykorzystania w barach szybkiej obsługi, restauracjach czy food truckach. Tacka papierowa biała to niezbędnik każdego lokalu gastronomicznego. Tacka papierowa mała biała 13×20 cm to doskonały sposób na podanie przekąsek na zimno, dań na gorąco bądź słodkości gościom na wynos!

  • Długość pojemnika: 200  mm
  • Szerokość pojemnika: 130  mm
  • Rodzaj tworzywa: Papier
  • Zaokrąglone rogi

Cena za opakowanie 250szt.