Dyspenser na serwetki 24×24 1/4 czarny 13,5×13,5x10cm 1szt.

44.92 

netto: 36.52 

Brak w magazynie

Serwetki są niezbędnym wyposażeniem lokalów gastronomicznych, każdej restauracji, w barze, w hotelu czy na stołówce. Dodatkowe zastosowanie dozowników do serwetek sprawia że korzystanie z nich staje się bardziej higieniczne oraz ekonomiczne.

Dyspenser na serwetki papierowe, umożliwia pojedyncze dozowanie serwetek (co pozwala na zmniejszenie zużycia serwetek), a zarazem komponuje się z wnętrzem lokalu podnosząc jego dekoracyjny atrybut. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki zakres dozowników do serwetek papierowych przeznaczonych do dozowników zróżnicowanych pod kątem wzornictwa, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego charakteru wnętrza lokalu.

Ocena wygody i wyglądu w trakcie spożywania swojego ulubionego posiłku przez klientów, ale także dostępność serwetek wpływają bardzo pozytywnie na wizerunek każdej restauracji. Oferowane dyspensery do serwetek mają zastosowanie również do pomieszczeń o innym charakterze nie tylko dla klientów jak np. pomieszczenia socjalne lub zaplecze kuchenne.

Dyspenser do serwetek 24×24

– kolor czarny
– 13,5 x 13,5 x h.10cm,
– można myć ręcznie,
– cena za 1 sztukę.

Zdjęcie poglądowe. Serwetki nie są w komplecie.

Powiązane produkty